Wellness

Dopřejte svému tělu a mysli chvíli oddechu a odpočinku, relaxujte v našem luxusním wellness. Saunový svět nabízí dokonalé uvolnění a prohřátí ve třech saunách, následné zchlazení v ochlazovacím bazénku, sněžné jeskyni nebo ledovou tříšťí. Luxusní masáž těla si můžete dopřát ve whirlpoolu. Klid a odpočinek s občerstvením si vychutnáte v relaxačních zónách s výhledem na historickou budovu Hraničního zámečku. Pro klienty, kteří nejsou příznivci saunování, máme v nabídce Kryosaunu udržovanou na hodnotě -120 °C, ale je možné dosáhnout až -150 °C.

FINSKÁ SAUNA

Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Kombinace horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou cca 90 °C prohřeje do hloubky celé tělo, ze kterého se přes kůži vyplavují škodlivé toxiny. Doba pobytu v sauně dle individuálního pocitu je 5–15 minut. Následuje osprchování studenou nebo vlažnou vodou. Dále je možnost využít ochlazovací bazének nebo ledovou tříšť. Doporučujeme 2–3 cykly.

SANARIUM

Saunování při nižší teplotě cca 60 °C s vyšší vlhkostí vzduchu. Příjemné bylinné aroma uklidní mysl a pozitivně ovlivní náladu. Doba pobytu v sauně dle individuálního pocitu je 5–15 minut.

AROMA PARNÍ LÁZEŇ

Místnost s vlhkostí 95 - 100 % a teplotou 40 - 45 °C. Aroma parní lázeň je vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu.

SNĚŽNÁ JESKYNĚ

Dokonalé ochlazení opravdovým sněhem. Jeskyně je dekorována zasněženým městečkem a horami. Doporučená doba pobytu je 3 - 5 Minut.

KRYOSAUNA (POLÁRIUM)

Mráz léčí, působí na tělo velmi pozitivně, urychluje regeneraci, řeší kožní problémy, pomáhá hubnout, zmírňuje celulitidu, posiluje imunitu, zlepšuje náladu. Délka procedury je 2-3 minuty. Následné rozehřátí v kardiozóně se doporučuje 5 - 15 minut. Z dlouholetých zkušeností vyplývá, že počet opakování potřebných k trvalejšímu efektu, se pohybuje nejčastěji od 10 do 20 návštěv v jedné sérii. Tyto série je možné absolvovat několikrát (nejlépe dvakrát až třikrát) ročně.

Wellness je otevřeno v souvislosti s provozem hotelu ve všední dny v čase 14:00 - 21:30 hod. a o víkendech od 11:00 - 21:30 hod.
Z důvodu zachování maximálního komfortu a pohodlí je dětem ve věku 6 - 15 let vstup umožněn pouze za doprovodu dospělé osoby ve všední dny v čase 14:00 - 16:00 hod. a o víkendech
v čase 11:00 - 13:00 hod.
Věříme, že si pobyt u nás náležitě užijete.