English Deutsch HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - P?????? HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - Français HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - Espanol HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - Italiano HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - Slovensky HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK - Polski
Hraniční zámeček
Hraniční zámeček
Nacházím se Domovská stránka / Aktivity / Ubytování

Ubytování v Lednicko-valtickém areálu

Lednicko-valtický areál na jižní Moravě, zapsaný na Seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO, patří bezesporu mezi ta nejúchvatnější místa v České republice. Okolí Lednice, Valtic a Břeclavi každoročně láká tisíce návštěvníků z celého světa. Tento pozoruhodný krajinný celek o rozloze více než dvou set tisíc metrů čtverečních je výjimečnou nejen architektonickou, ale i přírodní památkou
 
Tento malý ráj na jižní Moravě je charakteristický okouzlujícími zahradami, skvostnými parky, dech beroucí zámeckou architekturou, tajemnými rybníky či romantickými zříceninami. V Lednicko-valtickém areálu je k dispozici také mnoho turistických atrakcí, jakož i hustá síť stezek pro pěší a cyklostezek. V okolí impozantních zámků v Lednici a Valticích lze využít rovněž řady kvalitního a cenově dostupného ubytování v poblízkých hotelích či penzionech. 


Ubytování v hotelu Hraniční Zámeček  


Čtyřhvězdičkový hotel Hraniční Zámeček v Hlohovci nabízí komfortní, stylové a cenově dostupné ubytování v okolí Lednice, Valtic, Břeclavi a Mikulova. Hotel s nově zrekonstruovanou restaurací se nachází v samém centru úchvatného Lednicko-valtického areálu, turistického ráje na jižní Moravě a jednoho z největších přírodně krajinářských parků v Evropě. 
 
Tento luxusní hotel je umístěn v těsné blízkosti jedné z nejskvostnějších architektonických památek Lednicko-valtického areálu, Hraničního Zámečku. Svým klientům kromě kvalitního ubytování v okolí Lednic a Valtic nabízí také krásný výhled na přilehlé rybníky. 
 
Hotel Hraniční zámeček
Hotel Hraniční zámeček
hotel Hraniční zámeček
hotel hranicni zamecek
koupelna hraniční zámeček
pokoj hraniční zámeček
noční pohled na hotel
HOTEL Hraniční zámeček

Kapacita hotelu Hraniční Zámeček poblíž Lednice čítá celkem 55 stálých lůžek v jedno- a dvoulůžkových plně vybavených pokojích s možností přistýlky. V rámci ubytování v samém srdci lednického a valtického areálu je klientům poskytován veškerý možný komfort. Nejen v apartmánech, ale v celém areálu Hraničního Zámečku je dostupné bezdrátové připojení k internetu. 
 
Hotel poblíž Lednice je vhodný pro romantické pobytysvatební hostiny či oslavy promocí. V areálu Hraničního Zámečku je možno prožít odpočinkový pobyt plný relaxace a klidu. V rámci ubytování v tomto komfortním hotelu lze využít wellness služeb zahrnujících návštěvu sauny či masážní vířivé vany. Pro slavnostní příležitosti rodinných a jiných oslav personál hotelu ochotně zajistí i živou taneční anebo cimbálovou hudbu. 
 
Vinný sklep Hraniční zámeček
Tohoto komfortního ubytování v samém srdci Lednicko-valtického areálu lze využít také pro nejrůznější firemní akceškolení 
či prezentace. K dispozici je kompletně vybavený kongresový sál s kapacitou 60 osob. Jižní Morava je díky jedinečným přírodním podmínkám nerozlučně spjata s pěstováním a konzumací vína. Přímo v historické budově zámečku je zřízen vinný sklep, který nabízí možnost degustace nejlahodnějších vín z moravských vinných sklepů Valtice, Čejkovice a dalších.

Lednicko-valtický areál si zamilují také vyznavači cykloturistiky a jiného sportovního vyžití. Hosté ubytovaní v hotelu Hraniční Zámeček v Hlohovci si mohou zapůjčit jízdní kola a další sportovní potřeby včetně trekkingových holí pro snazší objevování krás okolí Valtic, Lednice, Břeclavi či Mikulova.
Kontaktujte nás
Jméno a Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Text dotazu *
Položky s hvězdičkou jsou povinné.
Jih Moravy
LVA
Facebook
Chaplin Cafe

Newsletter

Přihlaste se k odběru informačních e-mailů
Rychlý kontakt
HOTEL Hraniční zámeček
Hlohovec u Břeclavi č.16
691 43
Recepce: +420 519 354 354
Restaurace: +420 519 354 293
Chaplin Café: +420 602 728 292
fax.:519 354 353
Hraniční zámeček - mapa