Copyright © Essens 2020.
Naše restaurace leží v srdci klasicistní budovy Hraničního zámečku a vzhlíží zpoza Hlohoveckého rybníka na malebný Lednicko-valtický areál. Svými nadstandardními gastronomickými zážitky v podobě degustačních menu ve stylu fine dining (zážitková gastronomie) potěší každého gurmána. Naši kuchaři mají pracovní zkušenosti z restaurací oceněných michelinskými hvězdami.
Vaříme to nejlepší, co se v našem kraji urodí a co si v čistém prostředí lužních lesů sami vypěstujeme. Nenechte si ujít neopakovatelné chvíle luxusu a opravdové pohody.


Vážení hosté, Restaurant ESSENS je až do odvolání uzavřený.
Děkujeme za pochopení

Po: zavřeno
Út - Ne: 12:00 - 21:00 hod.

restaurantessens.com
facebook.com/restaurantessensofficial
+420 730 575 555
Zaparkujte pohodlně v blízkosti Hraničního zámečku / Chateau de Frontiere a přijďte si vychutnat luxusní gastronomii šéfkuchaře Restaurant ESSENS, Otto Vašáka. Parkování je pro hosty restaurace zdarma.

Souřadnice parkoviště u RESTAURANT ESSENS
Dopřejte si opravdový relax na terasách Hraničního zámečku / Chateau de Frontiere a užívejte si okouzlující romantický výhled na rybník Hlohovec i pohádkovou atmosféru okolí zámečku, které vás uhrane a svou magickou mocí vás donutí se neustále vracet.
Vinný sklep se nachází v historické budově Hraničního zámečku, disponuje kapacitou 60 míst. Ideální pro firemní akce, výroční oslavy i svatební hostiny. Vinárna nabízí široký výběr lahodných vín a ohromující gastronomické zážitky.

Nabízíme i řízenou degustaci moravských vín a k umocnění té pravé moravské atmosféry zajistíme tradiční cimbálovou muziku. V nabídce najdete také exkluzivní teplý či studený raut.

info@chateaudefrontiere.com
+420 730 575 555

Okořeňte si své dobrodružství na kole. Po vydatné projížďce si zasloužíte pořádnou odměnu. Chutná, zdravá a kvalitní jídla za dobrou cenu. Chlazené nápoje pro osvěžení. Odpočinete si s výhledem na Hlohovecký rybník.

Bistro Les Vélos potěší sportovce, turisty i kávové nadšence. Krásné prostředí a velmi příjemné posezení.


Vážení hosté, Bistro Les Vélos je až do odvolání uzavřené.
Děkujeme za pochopení


Po: zavřeno
Út - Ne: 11:30 - 18:00 hod.


facebook.com/bistrolesvelos
+420 730 575 555

Milujete zmrzlinu? Máme pro vás lahodné a kvalitní zmrzliny pro celou rodinu. Pořádná točená zmrzlina. To pravé letní osvěžení pro mlsné jazýčky. Parádní letní osvěžení.

Sezónní provoz – dle počasí. Otevřeno 11:00 – 18:00.

Připravujeme pro vás přírodní amfiteátr, kde s námi zažijete úžasné chvíle při divadelních představeních či hudebních koncertech.
Albert Einstein jednou řekl, že až vymřou včely, lidstvo je přežije o čtyři roky. Bez opylení nebude úroda, zvířata pojdou hlady a lidé s nimi.

Význam včel pro životní prostředí je nesporný, a proto ve spolupráci s rodinným včelařstvím, jež se chovem včel zabývá již několik generací, chystáme umístění včelích úlů i v areálu Hraničního zámečku / Chateau de Frontiere.
Součástí parkové výzdoby Hraničního zámečku / Chateau de Frontiere je okrouhlé jezírko s kašnou a sochou bohyně Hygie, v jejímž objetí se nachází velká váza a z ní vytéká hraniční potok. Ten byl obnoven při rozsáhlé rekonstrukci v roce 2018 jakožto symbol dějinných událostí přímo souvisejících se vznikem zámečku a symbolizuje tehdejší hranici mezi Markrabství moravským a Arcivévodstvím dolnorakouským.
Čtyřhvězdičkový hotel CHATEAU DE FRONTIERE / Hraniční zámeček leží v nádherném, klidném prostředí s výhledem na klasicistní Hraniční zámeček. Je obklopen kouzelnou přírodou, která přímo vybízí k romantickým procházkám, cykloturistice i pohádkovému odpočinku.

Ubytujte se v romantickém hotelu s jedinečnou atmosférou v centru Lednicko-valtického areálu. Hotel nabízí komplexní servis, bazén, luxusní designovou restauraci, kavárnu… Vhodné i pro firemní akce, svatby a večírky. Zasloužíte si to nejlepší. Cítit se jako doma.


Vážení hosté, hotel Chateau de Frontiere / Hraniční zámeček je až do odvolání uzavřený.
Děkujeme za pochopení


chateaudefrontiere.com hranicnizamecek.cz
facebook.com/chateaudefrontiere
+420 731 401 456, info@chateaudefrontiere.com
Hosté, ubytovaní v hotelu Chateau de Frontiere, mohou pohodlně parkovat v těsné blízkosti hotelu na monitorovaném parkovišti.


Připravujeme pro vás ohromující wellness centrum. A již nyní můžeme prozradit, že se opravdu je na co těšit.
Cestujete na jižní Moravu za cyklotoulky po vyhlášených cyklostezkách propojující Lednicko-valtický areál s Rakouskem? Pro hosty našeho hotelu máme k dispozici uzamykatelnou úschovnu kol.
V areálu máme naši vlastní zahrádku.

Pěstujeme tu bylinky, ovoce, zeleninu, koření a další plodiny, které lahodně doladí čerstvá, domácí jídla i nápoje. Šéfkuchaři tak mohou snadno natrhat salát i bylinky přímo na naší vlastní zahrádce. Zaručujeme čerstvost a nejvyšší kvalitu za každou cenu.

Moderní a stylová kavárna s bowlingem, bazénem a letní terasou v krásném prostředí areálu Hraničního zámečku v Hlohovci. Chaplin Café nabízí dvě profesionální bowlingové dráhy, stolní fotbálek, stylovou kavárnu s barem.

V horním patře se nachází konferenční místnost s kapacitou 50 osob a kompletním technickým vybavením pro různá školení, firemní akce a meetingy. Chaplin Café byl vybudován v těsné blízkosti Liechtensteinské památky Hraniční zámeček s hotelem, restaurací a vinným sklepem.


Vážení hosté, kavárna Chaplin Café je až do odvolání uzavřená.
Děkujeme za pochopení


Ne – Čt: 11:00 - 21:00
Pá - So: 11.00 - 22:00

facebook.com/chaplincafe.lednice
+420 602 728 292

Venkovní vyhřívaný bazén je k dispozici všem hostům ubytovaným v hotelu Hraniční zámeček / Chateau de Frontiere od června až do září. Kaskádovité dřevěné terasy a prostorné moderní slunečníky zajišťují dokonalý komfort, stejně jako servis přilehlého Chaplin Café, jež nabízí bohatý sortiment osvěžujících nápojů.
Bavit se s přáteli u bowlingu je vyhledávaný relax napříč generacemi. Dvě profesionální bowlingové dráhy jsou umístěné v Chaplin Café, která hráčům zajišťuje dokonalý servis vč. možnosti zapůjčení vhodné obuvi. K dispozici je bohatý nápojový lístek a samozřejmostí je milá usměvavá obsluha.